KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2473049
nr 247 3049
Gravyr
1800-tal, Motiv från Rom, 40x55
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
tisdag 10 juni 2003
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
700 kr
700 kr
950 kr
900 kr